AP Testing List - Updated (PDF)

AP Testing List - Updated (Excel)

Monday May 1  7:30 AM - 12:30 PM
AP EVIRONMENTAL SCIENCE
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
BARRENTINE JOSHUA AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
BECK DYLAN AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
BJELLA LAUREN AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
BLINN CHANCELLOR AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
BUENO JULIO AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
CARTIN KRISTINA AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
CAUDILLO LETISIA AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
COX KENNETH AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
DIX LEWIS AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
GIFFORD COURTNEY AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
HAINES CHRISTYANA AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
HOPE JOSEPH AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
JOHNSON AUSRIANA AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
JOHNSON FALANA AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
LARUE LAUREN AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
LOVELACE HALEY AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
SCHARLACH JASON AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
SCHOENWETTER GARRARD AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
WHEELER ELIJAH AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
YOUNGQUIST KYLE AP ENV SCI 1-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
TOTAL: 20
AP CHEMISTRY
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
HAMRIC CLAY CHEM 2 HON* 1-May-17 7:30-12:30 6-105 Nunez
JOHNSON ANGELICA CHEM 2 HON* 1-May-17 7:30-12:30 6-105 Nunez
QURESHI RAHEEL CHEM 2 HON* 1-May-17 7:30-12:30 6-105 Nunez
SHULL RAVEN CHEM 2 HON* 1-May-17 7:30-12:30 6-105 Nunez
TOTAL: 4
Monday May 1  12:30 PM - 4:30 PM
AP PSYCHOLOGY
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
ADAMS QUANASIA AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
BARRIENTOS MARIA AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
BEDIZEL ARIELLE AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
DEGGELLER DYLAN AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
DESHAZO HANNAH AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
DRONEY JEWEL AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
GOMEZ MATOS SEBASTIAN AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
HART SUMMER AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
HEYDOLPH CHRISTOPHER AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
KEELER BRENDON AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
MILLS CASI AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
MYERS IZABELLE AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
O'SHAUGHNESSY KAILEY AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
ODELL COLE AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
QUEZADA DANIEL AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
RODRIGUEZ ALEXA AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
SANZ HAYLEY AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
ZALDIVAR ROCIO AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
FERNANDEZ ASHLEY AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
BATES MADISON AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
DOKKEN NATALIE AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
ZHANG WINNI AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
BOITCHOUK MYROSLAV AP PSYCH 1-May-17 12:30-4:30 6-103 Michaels
Total: 23
Tuesday May 2  7:30 PM - 12:30 PM
AP COMPUTER SCIENCE A
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
BLISS BRANDON AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
CARVUNARIS ALEXANDER AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
CRUMP RYAN AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
DEUBELBEISS YONATAN AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
ELLIOTT DANIEL AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
HOANG MEGAN AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
PAINTER AIDAN AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
SOLODKY MADISON AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
SUPINSKI STEPHEN AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
TOBEY BRENDON AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
TYLER JOHN AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
VELAZQUEZ JACKIE AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
WOLCOTT ADAM AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
QU VICTORIA AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
CAIRNS GRACE AP COMP SCI 2-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
TOTAL: 15
Tuesday May 2 7:30 PM - 12:30 PM
AP SPANISH LANG.
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
LOPEZ CAREY   2-May-17 7:30-12:30 6-105 B. Carter
TORRES ALFREDO   2-May-17 7:30-12:30 6-105 B. Carter
TOTAL: 2
Tuesday May 2  12:30 PM - 4:30 PM
AP PHYSICS 1
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
BESANA GABRIEL AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
CARVUNARIS ALEXANDER AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
CLAYTON JACOB AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
CORKINS JORDAN AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
CRUMP RYAN AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
DEUBELBEISS YONATAN AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
FERNANDEZ ASHLEY AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
FLEISHEL MARCUS AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
GRIMES TAYLOR AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
GRIMES SYDNEY AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
HAWKINS MADELINE AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
HERNANDEZ ALEXIS AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
HEYDOLPH CHRISTOPHER AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
HOANG MEGAN AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
HORTON VICTORIA AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
JOLLIFFE MATTHEW AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
JONES BENJAMIN AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-103 B. Carter
JUNKINS ROBERT AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
KEELER BRENDON AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
LAWRENCE CAITLIN AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
LONG CAMERON AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
MENENDEZ STEVEN AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
PATEL NIDHI AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
PETERSON EDWARD AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
QURESHI RAHEEL AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
RODRIGUEZ DIANA AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
SCHWARTZ NATHAN AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
SMITH MICHAEL AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
SOLODKY MADISON AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
SOSA DAVID AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
STOKES CONNOR AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
TOBEY BRENDON AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
WALLACE KATHARYN AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
ZALDIVAR ROCIO AP PHYSICS 1 2-May-17 12:30-4:30 6-104 Michaels
TOTAL: 34
Wednesday May 3  7:30 PM - 12:30 PM
AP ENGLISH LITERATURE
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
ACOSTA YANELLI AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
ANDERSON JACOB AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
AZAM TARA AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
BAGGETT BLAIR AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
BLINN CHANCELLOR AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
DESHAZO HANNAH AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
DIAZ GISELLE AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
DIX LEWIS AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
DRONEY JEWEL AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
DUVALL MEGAN AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
GIRMAN JENNA AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
HAMLIN MATTHEW AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
HASSELL RUTH AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
HASTREITER GRACE AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
LARUE LAUREN AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
SAPP KIMBERLY AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
THOMPSON MEGAN AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
TILLIS LYDIA AP ENG LIT 3-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
TOTAL: 18
Thursday May 4  7:30 PM - 12:30 PM
AP U.S. Gov't/Politics 
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
AHMED NAEYMA AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
ANDERSON JACOB AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
AZAM TARA AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
BARNARD TESSA AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
BECKER ASHLEY AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
CHENEY PATRICIA AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
DESHAZO HANNAH AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
DEUBELBEISS YONATAN AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
DRONEY JEWEL AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
EMERT CONNOR AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
HAMLIN MATTHEW AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
JOLLIFFE MATTHEW AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
LARUE LAUREN AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
TYLER JOHN AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
RICHARDS REISS AP GOV 4-May-17 7:30-12:30 6-103 Bates
TOTAL: 15
Friday May 5  7:30 PM - 12:30 PM
AP U.S. HISTORY
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
ALGIERE HUNTER AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
BJELLA LAUREN AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
BOUSE ALEXANDRIA AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
BROWN BLAKE AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
CORREA APRIL AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
COX KENNETH AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
GONZALEZ JUSTIN AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
GONZALEZ RAMIREZ BRUINES AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
HAINES CHRISTYANA AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
HAMILTON SEAN AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
HOPE JOSEPH AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
JOHNSON ANGELICA AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
JOHNSON DIRK AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
KENNEDY MALLORY AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
KIRKLAND CARSON AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-103 Kulik
LOPEZ AMANDA AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-104 Lometti
MITCHELL BRITTNEY AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-104 Lometti
RODRIGUEZ ALEXA AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-104 Lometti
SAVAGE HEATHER AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-104 Lometti
SENNHOLTZ MADISON AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-104 Lometti
SMITH TRENT AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-104 Lometti
STEWART KALEY AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-104 Lometti
WELTMAN GRANT AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-104 Lometti
YOUELL HANNAH AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-104 Lometti
YOUNGQUIST KYLE AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-104 Lometti
ZACHARIAS ZOEY AP US HIST 5-May-17 7:30-12:30 6-104 Lometti
TOTAL: 26
Friday May 5  1:30 PM - 3:30 PM
AP ART
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
CHOE HYUK AP DRAW PORT 5-May-17 1:30-3:30 1-107 Scott
KLODZINSKI SOPHIE AP DRAW PORT 5-May-17 1:30-3:30 1-107 Scott
POLLOCK MADISON AP DRAW PORT 5-May-17 1:30-3:30 1-107 Scott
SAPP KIMBERLY AP STUDIO 2D 5-May-17 1:30-3:30 1-107 Scott
WILLIAMS SARAH AP DRAW PORT 5-May-17 1:30-3:30 1-107 Scott
TOTAL: 6
Monday May 8  7:30 PM - 12:30 PM
AP BIOLOGY
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
ABDUL AZIZ ZACHARIAH AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
ALLISON MASON AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
BELNA AMBER AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
BERGER PEDERSEN BRUCE AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
BISHOP PATRICIA AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
BOISSE TREVOR AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
CORREA APRIL AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
CROXEN VAUGHN AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
DEGGELLER DYLAN AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
DRONEY JEWEL AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
DUVALL MEGAN AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
FLORES EMILY AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
GIRMAN JENNA AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
HAMLIN MATTHEW AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
HARRIS NATHANIEL AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
HASSELL RUTH AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
HASTREITER GRACE AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
HOSSAIN SAIFUL AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
JENISON LUCAS AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
LODI ZACHARY AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
LOVELACE HALEY AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
MCKINNEY VICTORIA AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
MENENDEZ MELANIE AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
MOLL VICTORIA AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-103 Ladas
NORTH CHRISTOPHER AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
OLIVER BALEIGH AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
RENTERIA GUSTAVO AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
RODRIGUEZ ZEUS AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
RUSSELL MADELEINE AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
SALAS GIOVANNI AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
SAPP KIMBERLY AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
SMITH LAUREN AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
STONE MARSHAL AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
SWIRE NATHAN AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
THOMPSON MEGAN AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
WELTMAN GRANT AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
YOUELL HANNAH AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
ZACHARIAS ZOEY AP BIOLOGY 8-May-17 7:30-12:30 6-104 Vega
TOTAL: 38
Monday May 8  7:30 PM - 11:00 PM
AP MUSIC THEORY Part 1
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
BUTH MATTHEW AP MUS THEOR 8-May-17 7:30-2:30 6-105 B. Carter
CAROTHERS ZACHARY AP MUS THEOR 8-May-17 7:30-2:30 6-105 B. Carter
DOKKEN NATALIE AP MUS THEOR 8-May-17 7:30-2:30 6-105 B. Carter
HARP SYDNEY AP MUS THEOR 8-May-17 7:30-2:30 6-105 B. Carter
MAKI SAMANTHA AP MUS THEOR 8-May-17 7:30-2:30 6-105 B. Carter
PETERSON EDWARD AP MUS THEOR 8-May-17 7:30-2:30 6-105 B. Carter
SCHOENWETTER GARRARD AP MUS THEOR 8-May-17 7:30-2:30 6-105 B. Carter
TROCHE CHRISTIAN AP MUS THEOR 8-May-17 7:30-2:30 6-105 B. Carter
TOTAL: 8
Monday May 8  11:30 PM - 2:30 PM
AP MUSIC THEORY Part 2: Sight Singing
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
BUTH MATTHEW AP MUS THEOR 8-May-17 11:30-2:30 6-105 B. Carter
CAROTHERS ZACHARY AP MUS THEOR 8-May-17 11:30-2:30 6-105 B. Carter
DOKKEN NATALIE AP MUS THEOR 8-May-17 11:30-2:30 6-105 B. Carter
HARP SYDNEY AP MUS THEOR 8-May-17 11:30-2:30 6-105 B. Carter
MAKI SAMANTHA AP MUS THEOR 8-May-17 11:30-2:30 6-105 B. Carter
PETERSON EDWARD AP MUS THEOR 8-May-17 11:30-2:30 6-105 B. Carter
SCHOENWETTER GARRARD AP MUS THEOR 8-May-17 11:30-2:30 6-105 B. Carter
TROCHE CHRISTIAN AP MUS THEOR 8-May-17 11:30-2:30 6-105 B. Carter
TOTAL: 8
Tuesday May 9  7:30 PM - 12:30 PM
AP CALCULUS AB
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
AHMED NAEYMA AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels
BAGGETT BLAIR AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels
BAILEY MICHAEL AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels
CARVUNARIS ALEXANDER AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels
CLAYTON JACOB AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels
CLAYTON JOHN AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels
COLE JOSHUA AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels
FERNANDEZ ASHLEY AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels
GRIMES TAYLOR AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels
HEYDOLPH CHRISTOPHER AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels
HOANG MEGAN AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels
HORTON VICTORIA AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels
JOLLIFFE MATTHEW AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-104 Michaels
JONES BENJAMIN AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-104 Michaels
JUNKINS ROBERT AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-104 Michaels
KEELER BRENDON AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-104 Michaels
LARUE LAUREN AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-104 Michaels
LONG CAMERON AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-104 Michaels
SCHWERDFEGER NATALIE AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-104 Michaels
SMITH MICHAEL AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-104 Michaels
SOSA DAVID AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-104 Michaels
SVARE SAMANTHA AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-104 Michaels
TRAVERS KERIC AP CALC AB 9-May-17 7:30-12:30 6-104 Michaels
TOTAL: 23
Tuesday May 9  7:30 PM - 12:30 PM
AP CALCULUS BC
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
BABBIT ADAM AP CALC BC 9-May-17 7:30-12:30  6-105 Bates
CORTES LUIS AP CALC BC 9-May-17 7:30-12:30  6-105 Bates
FORBES COLLIN AP CALC BC 9-May-17 7:30-12:30  6-105 Bates
FULLER JESSICA AP CALC BC 9-May-17 7:30-12:30  6-105 Bates
KENT SEAN AP CALC BC 9-May-17 7:30-12:30  6-105 Bates
PAINTER CONNOR AP CALC BC 9-May-17 7:30-12:30  6-105 Bates
SAPP NOAH AP CALC BC 9-May-17 7:30-12:30  6-105 Bates
SCHWARTZ NATHAN AP CALC BC 9-May-17 7:30-12:30  6-105 Bates
SZATHMARY LUKE AP CALC BC 9-May-17 7:30-12:30  6-105 Bates
TOTAL: 9
Wednesday May 10  7:30 PM - 12:30 PM
AP ENGLISH LANG AND COMP
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
AHMED NAEYMA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
BAILEY MICHAEL AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
BASTONE GIANNA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
BECKLEY ETHAN AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
BESANA GABRIEL AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
BJELLA LAUREN AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
BOISSE JULIANA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
BOUSE ALEXANDRIA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
CAIRNS GRACE AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
CASTANEDA LOGAN AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
CLAYTON JACOB AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
CLAYTON JOHN AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
COPES TRINITY AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
CORTES LYA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
DEL HOYO ISABELLA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
DELCONTE GIOVANNI AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
DUNDON JULIA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
ECHEVERRY NICOLAS AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
EMERT CONNOR AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
ESPINOZA PABLO AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
FERNANDEZ ASHLEY AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
FLEISHEL MARCUS AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
FLETCHER JA'SONI AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
GAEBEL ANNICA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
GAUDREAULT SARAH AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
GILBERT ISIS AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
GOMEZ MATOS SEBASTIAN AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
GONZALEZ RAMIREZ BRUINES AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
GRESSLEY CONNOR AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
GRIMES TAYLOR AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
GROSS SARAH AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
GUERRERO GARCIA CHRISTIAN AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
HAINES CHRISTYANA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
HART SUMMER AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
HEYDOLPH CHRISTOPHER AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
HINDS EMMANUEL AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
HOANG MEGAN AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
HORTON VICTORIA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
HOSSAIN SAIFUL AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 8-100 Vega/Bates
JOHNSON AUSRIANA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
JOHNSON ANGELICA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
JOLLIFFE MATTHEW AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
KEELER BRENDON AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
LOPEZ AMANDA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
NELSON ANTONIO AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
NIRDLINGER NICKOLE AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
O'SHAUGHNESSY KAILEY AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
PETERSON EDWARD AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
QU VICTORIA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
QUEZADA DANIEL AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
ROBINSON RESHELDON AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
RODRIGUEZ ALEXA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
RODRIGUEZ DIANA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
ROEMMELT RACHEL AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
SANZ HAYLEY AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
SAVAGE HEATHER AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
SVARE SAMANTHA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
SCHWERDFEGER NATALIE AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
SHELLY SAMANTHA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
SIERRA MATEO AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
SKELTON SAVANNAH AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
SMITH MICHAEL AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-103 Nunez
SOWERS MADISON AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-104 Kulik
STEWART KALEY AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-104 Kulik
TARANOWSKI VICTORIA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-104 Kulik
TAYLOR ANNELIESE AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-104 Kulik
TOBEY BRENDON AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-104 Kulik
TYLER JOHN AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-104 Kulik
WALLACE KATHARYN AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-104 Kulik
WATERS SHERMAN AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-104 Kulik
WELTMAN GRANT AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-104 Kulik
XIONG THEDA AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-104 Kulik
ZALDIVAR ROCIO AP ENG COMP 10-May-17 7:30-12:30 6-104 Kulik
TOTAL: 73
Wednesday May 10  12:30 PM - 4:30 PM
AP MACROECONOMICS
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
AHMED NAEYMA AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
ANDERSON JACOB AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
AZAM TARA AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
BARNARD TESSA AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
BECKER ASHLEY AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
CHENEY PATRICIA AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
DESHAZO HANNAH AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
DEUBELBEISS YONATAN AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
DRONEY JEWEL AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
EMERT CONNOR AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
HAMLIN MATTHEW AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
JOLLIFFE MATTHEW AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
LARUE LAUREN AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
TYLER JOHN AP MACROECON 10-May-17 12:30-4:30 6-104  
TOTAL: 14
Thursday May 11  7:30 PM - 12:30 PM
AP WORLD HISTORY
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
ADAMS ANDREA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
ADESSO ANTHONY AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
ALEXANDER DANJER AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
BAILEY MATTHEW AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
BATES MADISON AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
BECKER JOSEPH AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
BLACKWELDER ASHTON AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
BLISS BRANDON AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
BOOTHE HANNAH AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
BROWNING KENNETH AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
BRUK BRITTNYANNE AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
CAMACHO GABRIELLA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
CARVUNARIS ALEXANDER AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
CASTANEDA MADDYSUN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
CHAMBERS MIKAYLA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
CHEN CHRISTOPHER AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
CHOWDHURY SYMA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
CLAASSEN HAILEY AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
CLIFTON CLAYTON AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
COOPER NICHOLAS AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
DERKOVIC SABRINA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
DINKLA IAN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
DOKKEN NATALIE AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
DUNNEWOLD CAITLYNN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
ELLIOTT DANIEL AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
ENAIHO ANGELA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
ESKEW CAMERON AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
FARLEY JADEN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
FARRER MASON AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
FELIX STACEY AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
FINKE LEXI AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
GAEBEL KURT AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
GAGNIER STEVEN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
GONZALEZ RAMIREZ ANGELIKA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
GRIMES HANNAH AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
GROODY ERIN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
HARP SYDNEY AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
HAUGAARD COLE AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
HAWKINS MADELINE AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
HECHAVARRIA NATHALIE AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
HERNANDEZ DAVID AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
HERNANDEZ ALEXIS AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
HERTZ RACHEL AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
HIBBERT MATTHEW AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
HILL EMILY AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 Auditorium  
JENNINGS NOAH AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
JONES SAMANTHA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
JOSEPH RUBEN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
KELLEY AVA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
LITTLER ELIZABETH AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
LODI ROBERT AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
LONG CARSON AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
LOPEZ-ROMERO HANNAH AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
MAKI SAMANTHA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
MARCHAND REECE AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
MCKEAN JEREMY AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
MCLOUGHLIN BRENDAN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
MENENDEZ ERICK AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
MENENDEZ STEVEN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
MICHAUD ERIN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
MODHA YASHICA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
MORET SOPHIA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
NGUYEN KAYLA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
PAINTER AIDAN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
PANDA ALYSSA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
PERDOMO JAYDE AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
PHILIP KYLIANNE AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
PINARD KAYLA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
PINTELLO CALEB AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
PULLEN OLIVIA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-103  
REULBACH JEFFREY AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
RIVERO-KILIAN GEORGE AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
RODRIGUEZ BENIQUE KARIANA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
RUIZ MARITZA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
RUSSO BRENDAN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
SATCHER ALARIELL AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
SCHUMANN GUNNAR AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
SHEPARD MICHAEL JAY AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
SKELTON MADISON AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
SMITH REBECCA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
SMOOK DANIELLA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
SOLODKY MADISON AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
STADTLER RACHEL AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
STARKE KWONTA AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
THOMAS ZOIE AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-104  
TROCHE CHRISTIAN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-105  
VELAZQUEZ JACKIE AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-105  
VILLAFUERTE ELIZABETH AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-105  
WALKER JACQUELYN AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-105  
WALLEY SETH AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-105  
WHEELER WENDY AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-105  
WILLEMS CACIMAR AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-105  
WOLCOTT ADAM AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-105  
ZHANG WINNI AP WORLD HIS 11-May-17 7:30-12:30 6-105  
TOTAL: 94
Thursday May 11  12:30 PM - 1:30 PM
AP STATISITCS
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
ANDERSON JACOB AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
AYALA TONY AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
AZAM TARA AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
BARNARD TESSA AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
BISHOP PATRICIA AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
BLINN CHANCELLOR AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
CORKINS JORDAN AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
DEGGELLER DYLAN AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
DESHAZO HANNAH AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
DEUBELBEISS YONATAN AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
DRONEY JEWEL AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
FLORES EMILY AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
HAMILTON SEAN AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
HAMLIN MATTHEW AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
HAMRIC CLAY AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
LAWRENCE CAITLIN AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
LODI ZACHARY AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
OLIVER BALEIGH AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
RAGAN AUTUMN AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-103 Scott
RAMOS COLON ZANED AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
RODRIGUEZ ZEUS AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
ROSEKELLY JULIANNE AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
SALAS GIOVANNI AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
SAPP KIMBERLY AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
SCHACHTER ASHLEY AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
SOLODKY MADISON AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
STONE MARSHAL AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
THOMPSON MEGAN AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
TILLIS LYDIA AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
WATTS NICOLE AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
WELTMAN GRANT AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
WENDEL EMILY AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
DOKKEN NATALIE AP STAT 11-May-17 12:30-4:30 6-104 Ladas
TOTAL: 33  
Friday May 12  7:30 PM - 12:30 PM
AP HUMAN GEOGRAPHY
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
ALDINGER JUSTIN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
ANTHONY XAVIER AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
ASKINS ALEXIS AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
BARNARD SOPHIE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
BARNES LORELAI AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
BASSO MACKENZIE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
BEGALLA CLAIRE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
BEGALLA OLIVIA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
BELL MASON AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
BENOIT ISABELLE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
BIERWAGEN DIANA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
BISSOONDIAL TAYLOR AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
BLINN ALEXANDRA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
BLINN CHANCELLOR AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
BUTT STEVEN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
CAIRNS CAROLINE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
CAMACHO ARIANA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
CARLSON WILLIAM AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
CLAASSEN DEAN-PETER AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
COGSWELL ALEXANDRIA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
DEL HOYO GABRIEL AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
DIXON ENDEA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
DODDS CALEB AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
DOKKEN STUART AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
DONOHOO BRITTANY AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
DUNDON JILLIAN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
ELORIAGA TRINITY AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
ENDEBROCK HELEN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
ENDEBROCK HANNAH AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
FANJUL GUZMAN CIELO AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
FANTONE LAUREN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
FIGUEROA ALEXANDER AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
FIORE LUKE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
FLINCHUM RYAN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
FORBES CAYMAN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
FORSYTHE JOIE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
FREDERICO VERONICA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
GARCIA ANDREA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
GBADAMOSI ADEKUNLE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
GIBSON WILLIAM AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
GIFFORD TYLER AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
GONZALEZ JACQUELINE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
GONZALEZ JULIANNA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
GONZALEZ GABRIEL AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
GONZALEZ GARCIA TANELISSE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
GREGG MAXWELL AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
GUTIERREZ NICHOLAS AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
GVZMANN SIVILOTTI LOUIS AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
HAGAN CHRISTINA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
HAMILTON ANDREW AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
HARRISON ALEXIS AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 Auditorum Michaels/Bates
HENNESSY KATHRYN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Michaels/Bates
HONAN OLIVIA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
HUGHES BRIANA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
JOLLIFFE DAVID AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
JONES MARY AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
JONES LIDIARUTH AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
KEITH ASHLEE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
KELLER ANNIKA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
KIRKPATRICK PAIGE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
KOLETSKY ZACHARY AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
KOSHIOL ABIGAIL AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
KRUEGER GAVIN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
KUNZ ERIC AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
LEAVITT WILLIAM AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
LENSSEN LAVINIA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
LIND MATTHEW AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
LUCKETT KENZIE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
LUNDQUIST MAKENZIE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
LYNCH ERIC AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
MARIN JULIAN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
MARQUEZ STEVE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
MASSI GARRETT AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
MENDOZA JANETLIN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
MIGNELLA SHAUNA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
MITCHELL MATTHEW AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
MORALES JORDAN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-103 Brinkmann
MORGAN SOLA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
MORIN LARRY AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
NEFF PATRICIA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
NG STEPHEN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
NGUYEN KIMBERLY AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
OCHOA CRISTAL AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
ORTIZ-GONZALEZ ALEXIS AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
OUELLETTE ALYSSA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
PALIN CHLOE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
PEREZ CRISTINA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
PICCIOLO GIOVANNI AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
PIELA MORGAN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
RABORN HANNAH AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
RICE KAYLEE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
RICHARDSON ANDREW AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
ROBBINS MADDISON AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
RODGERS JACKSON AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
ROMERO JUSTIN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
ROSBERG CORBIN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
SANCHEZ MARISSA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-104 Kroh
SAPP INDIA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-105 Kulik
SCHRECENGOST CLAIRE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-105 Kulik
SCULLY AIDAN AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-105 Kulik
SEAGERT MICHAEL AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-105 Kulik
SIMONDS DELANEY AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-105 Kulik
SIMONEAU TREVOR AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-105 Kulik
SMITH DANIEL AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-105 Kulik
SOJKA ANNALIESE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-105 Kulik
STONE JENNA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-105 Kulik
STURGILL REESE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 6-105 Kulik
TALATI KRISH AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
TAYLOR COURTNEY AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
TEIXEIRA ALLISON AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
TENNIHILL COLE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
TICHENOR CAROLINE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
TOSI KRISTINA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
VAN TWYVER ALIZA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
VANDALE RACHEL AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
VISCONTI ANTHONY AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
VODEK MARLEE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
WALLACE LESLEY AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
WHEELER AMBER AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
WHITE JAMES AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
WILSON ZACHARY AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
WISE ALEXIA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
WRENN CHASE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
RIVERO-KILIAN GEORGE AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
CLARK CHRISTINA AP HUM GEO 12-May-17 7:30-12:30 7-203 V. Goldy
TOTAL: 125
LATE EXAMS
Monday May 17  7:30 PM - 12:00 AM
AP MUSIC THEORY Part 1
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
HOANG MEGAN AP MUS THEOR 17-May-17 7:30-12:00 6-105 TBA
Friday May 19  7:30 PM - 12:00 PM
AP PHYSICS 2
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
BABBIT ADAM AP PHYSICS 2 19-May-17 7:30-12:00 6-103 Scott
CORTES LUIS AP PHYSICS 2 19-May-17 7:30-12:00 6-103 Scott
FORBES COLLIN AP PHYSICS 2 19-May-17 7:30-12:00 6-103 Scott
HOANG MEGAN AP PHYSICS 2 19-May-17 7:30-12:00 6-103 Scott
KENT SEAN AP PHYSICS 2 19-May-17 7:30-12:00 6-103 Scott
PAINTER CONNOR AP PHYSICS 2 19-May-17 7:30-12:00 6-103 Scott
SAPP NOAH AP PHYSICS 2 19-May-17 7:30-12:00 6-103 Scott
SCHWARTZ NATHAN AP PHYSICS 2 19-May-17 7:30-12:00 6-103 Scott
STOKES CONNOR AP PHYSICS 2 19-May-17 7:30-12:00 6-103 Scott
SZATHMARY LUKE AP PHYSICS 2 19-May-17 7:30-12:00 6-103 Scott
TOTAL: 10
Friday May 19  12:30 PM - 2:30 PM
AP PHYSICS C: MECHANICS
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
BABBIT ADAM AP PHYSICS C: MECH 19-May-17 12:30-2:30 6-105 Nunez
KENT SEAN AP PHYSICS C: MECH 19-May-17 12:30-2:30 6-105 Nunez
PAINTER CONNOR AP PHYSICS C: MECH 19-May-17 12:30-2:30 6-105 Nunez
SAPP NOAH AP PHYSICS C: MECH 19-May-17 12:30-2:30 6-105 Nunez
SCHWARTZ NATHAN AP PHYSICS C: MECH 19-May-17 12:30-2:30 6-105 Nunez
SZATHMARY LUKE AP PHYSICS C: MECH 19-May-17 12:30-2:30 6-105 Nunez
TOTAL: 6
Friday May 19 2:30 PM - 4:30 PM
AP PHYSICS C: ELEC/MAGN
LAST NAME FIRST NAME EXAM DATE TIME ROOM PROCTORS
KENT SEAN AP PHYSICS C: ELEC/MAGN 19-May-17 2:30-4:30 6-105 Scott
SAPP NOAH AP PHYSICS C: ELEC/MAGN 19-May-17 2:30-4:30 6-105 Scott
SZATHMARY LUKE AP PHYSICS C: ELEC/MAGN 19-May-17 2:30-4:30 6-105 Scott
TOTAL: 3
Total Exams: 604